porady-stylistki.pl

Kolejna witryna oparta na WordPressie

manicure na jesień
Uroda

Trendy manicure na jesień

Jesień to kolorowa pora roku. Warto wykorzystać te kolory i przenieść je na swoje paznokcie, by również nasze dłonie prezentowały się nienagannie. Jakie trendy manicure warto wykorzystać tej jesieni? Na które kolory zwrócić uwagę?

Jesień pod znakiem kolorów liści

Jesienne liście to prawdziwe bogactwo kolorów i przepięknych przejść między nimi. Doskonale wiemy, że sztuka jest w stanie imitować to piękno, a sztuka jaką jest manicure jak nic innego także idealne się do tego nadaje. Jeśli chcesz, by twoje paznokcie wyglądały modnie w tym sezonie, postaw na kolory inspirowane jesiennymi liśćmi. W tym czasie najpopularniejsze barwy to żółć, pomarańcz, bordo, ale także granat, fiolet, śliwka i oczywiście butelkowa zieleń. Te kolory będą wyglądać pięknie zarówno w połysku, jak i w macie. Lakiery hybrydowe mają to do siebie, że można z nimi dowolnie eksperymentować. Twoja kosmetyczka z pewnością doradzi, co będzie wyglądać najlepiej.

Brokat nie wychodzi z mody

Dobra wiadomość dla wszystkich kobiet, które nie lubią nudy na paznokciach. Tak, tej jesieni brokat będzie niezwykle popularny. Możesz zatem szaleć z nim do woli. Ze względu na to, że jesień jest dość smutną porą roku, musimy przecież jakoś się rozweselić. Dlatego stylizacje muszą błyszczeć! Gorącym jesiennym trendem jest także efekt holo. To przepięknie błyszczące paznokcie, które mienią się wszystkimi kolorami. Jeśli nie masz zamiaru stawiać na monochromatyczne barwy, efekt holo jest idealnym rozwiązaniem dla ciebie!

Kolorowy french

Lato już za nami, a pewne trendy, które się wówczas pojawiły, nadal z nami zostają. Najlepszym tego przykładem jest kolorowy french, który królował na pięknych dłoniach Polek. Nadal nie wychodzi on z mody i prawdopodobnie zostanie z nami jeszcze trochę czasu. Kolorowy french, tak samo jak tradycyjny, bazuje na prostej kresce podkreślającej kształt paznokcia. Zamiast bieli wykorzystuje on jednak różne barwy – żółć, granat czy fiolet. Możesz bawić się kolorami na płytce podkreślonej przezroczystym lakierem, ale również na pięknie pomalowanych paznokciach.

Pamiętaj, że zdrowe paznokcie to najlepsza ozdoba, która nigdy nie wychodzi z mody. Zadbaj o to, by w twoim domu zawsze znajdowały się odżywki do paznokci, które umożliwią ci utrzymanie płytki w dobrym stanie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *