ramoneska skórzana
Lifestyle

Ramoneska skórzana, czyli niezastąpiona kurtka w szafie

Budowanie dobrej garderoby to kwestia czasu. Nie wszystko możemy kupić od razu, niektóre rzeczy na długo pozostają w sferze marzeń. Gdy jednak w prowadzi się je do swojej garderoby, sięga się po nie częściej niż po inne rzeczy. Taką genialną inwestycją może być właśnie ramoneska skórzana. To kurtka na lata, która pasuje do tak wielu stylizacji, że trudno to opisać.

Ramoneska skórzana, czyli najlepsza kurtka w szafie kobiety

Ramoneska to kurtka z charakterem. Potrafi podkręcić każdą, nawet najprostszą stylizację. Dzięki temu kobieta świetnie wygląda, a to wszystko tak naprawdę tylko dzięki tej kurtce. Warto kupić skórzaną ramoneskę, bo choć jest droższa od tej ze skóry ekologicznej, z czasem nabiera szlachetności i nigdy się nie nudzi. W modzie od bardzo wielu lat są ramoneski w kolorze czarnym. To kurtki, które mają rockowy styl. Jednocześnie doskonale wyglądają też z romantycznymi kwiecistymi sukienkami. Można nosić je również do cygaretek i białej koszuli, uzyskując w ten sposób bardzo elegancki, nawet trochę biurowy strój. Jednym słowem pomysłów na stylizowanie ramoneski jest tak dużo, że tę kurtkę można nosić na okrągło już od wczesnej wiosny.

Ramoneska ze skóry zamszowej

Świetną alternatywą dla ramoneski czarnej będzie ramoneska ze skóry zamszowej, na przykład w beżu lub brązie. Takie kurteczki świetnie wyglądają do wielu ubrań, szczególnie sprawdzają się na wiosnę, gdy chętnie sięgamy po ubrania w pastelowych kolorach. Doskonale prezentują się z rzeczami jasnymi, białymi i kremowymi, które mają romantyczny charakter. Ramoneska będzie niezastąpiona również latem w chłodniejsze dni.

Ile kosztuje ramoneska ze skóry?

Ile musimy wydać na ładną ramoneskę? Trzeba liczyć się z wydatkiem co najmniej 500 zł. Właśnie tyle najczęściej kosztują ramoneski ze skóry naturalnej lub zamszowej w popularnych sklepach sieciowych. To kurtki, które jednak zawsze oprą się zmieniającym się trendom. Można powiedzieć, że są ponad modą, dlatego też to prawdziwa inwestycja na lata. Jasna kurteczki z delikatnego zamszu muszą być użytkowane ostrożnie. Należy nosić do nich jasne torebki, ponieważ ciemne mogą wybrudzić delikatną skórę. To tak naprawdę jednak jedyny minus tych kurtek. Poza tym warto podkreślić, że ramoneski doskonale odejmują wizualnie lat. Pięknie wyglądają w nich kobiety bez względu na metrykę, ale w szczególności panie dojrzałe mogą odświeżyć i odmłodzić w nich swój wizerunek. Zamiast stawiać na kolejną marynarkę na wiosnę, lepiej wybrać w tym roku nową ramoneskę. To strzał w dziesiątkę.